Режим работы детского сада 7.30 – 18.00

Родительская категория: Дошкольное воспитание Категория: Информация

Образовательный процесс в учреждении дошкольного образования осуществляют :

Руденя Елена Адамовна – воспитатель

Артименя Светлана Михайловна – воспитатель

Морозова Елена Анатольевна – воспитатель

 

Спецыяльна-арганізаваная дзейнасць

выхаванцаў 1 інтэгрыраванай рознаўзроставай групы

на 2020/2021  вучэбны год

Дні тыдня

Адукацыйныя вобласці

Час заняткаў

3-4 гады

4-5 гадоў

Панядзелак

1. Дзіця і грамадства

2. Выяўленчае мастацтва

3. Фізічная культура

 

9.10 – 9.25

9.40 – 9.55

10.10 –10.25

9.10 – 9.30

9.40 – 10.00

10.10 – 10.30

Аўторак

1. Музычнае мастацтва

2. Развіццё маўлення

 

9.10 – 9.25

9.40 – 9.55

9.10 – 9.30

9.40 – 10.00

Серада

1. Элементарныя матэматычныя ўяўленні

2. Мастацкая літаратура
Мастацкая літаратура/Дзіця і прырода

3. Фізічная культура

9.10 – 9.25

 

9.40 – 9.55

 

10.30 – 10.45

9.10 – 9.30

 

9.40 – 10.00

 

10.30 – 10.50

Чацвер

1. Развитие речи

2. Выяўленчае мастацтва

9.10 – 9.25

9.40 – 9.55

9.10 – 9.30

9.40 – 10.00

Пятніца

1. Музычнае мастацтва

2. Дзіця і грамадства

3. Фізічная культура

9.10 – 9.25

9.40 – 9.55

10.10 – 10.25

9.10 – 9.30

9.40 – 10.00

10.10 – 10.30

Распарадак дня

выхаванцаў 2 інтэграванай рознаўзроставай

групы на 2020/2021  вучэбны год

Ранішні прыём, агляд, гульні

7.30 – 8.30

Ранішняя гімнастыка, снеданне

8.30 – 9.00

Гульні, падрыхтоўка да заняткаў

9.00 – 9.10

1 занятак

2 занятак

3 занятак

9.10 – 9.35

9.45 – 10.10

10.20 – 10.45

Падрыхтоўка да прагулкі

10.45 – 10.55

Прагулка

10.55 – 12.20

Вяртанне з прагулкі

12.20 – 12.30

Абед

12.30 – 13.10

Сон

13.10 –15.00

Паступовы пад’ём, загартоўваючыя працадуры

15.00 – 15.35

Полудзень

15.35 – 15.55

Гульні, самастойная дзейнасць

15.55 – 16.30

Падрыхтоўка да прагулкі

16.30 – 16.40

Прагулка

16.40 – 18.00

Адыход дзяцей дадому

18.00

 

 

Спецыяльна-арганізаваная дзейнасць

выхаванцаў II інтэгрыраванай рознаўзроставай групы

на 2020/2021 навучальны год

 

 

 

Дні тыдня

 

 

 

 

Адукацыйныя вобласці

 

 

 

Час заняткаў

 

5-6 гадоў

 

 

Панядзелак

1.     Дзіця і грамадства

 

2.     Выяўленчае мастацтва

 

3.     Мастацкая літаратура

 

9.10 – 9.40

 

9.50 – 10.20

 

10.30 – 11.00

 

 

Аўторак

1.     Элементарныя матэматычныя ўяўленні

 

2.     Музычнае мастацтва

 

3.     Развіццё маўлення

 

9.10 – 9.40

 

 

9.50 – 10.20

 

10.30 – 11.00

 

 

Серада

1.     Падрыхтоўка да навучання грамаце

 

2.     Дзіця і прырода

 

3.     Фізічная культура

 

9.10 – 9.40

 

 

9.50 – 10.20

 

10.30 – 11.00

 

 

Чацвер

1.     Выяўленчае мастацтва

 

2.     Развитие речи

 

3.     Фізічная культура

 

9.10 – 9.40

 

9.50 – 10.20

 

10.30 – 11.00

 

 

Пятніца

1.     Дзіця і грамадства

 

2.     Музычнае мастацтва

 

3.     Фізічная культура

 

9.10 – 9.40

 

9.50 – 10.20

 

10.30 – 11.00