Belarusian English Russian

Склад экзаменацыйных камісій для прыёма выпускных экзаменаў у парадку экстэрнату па завяршэнні навучання і выхавання на  III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2021/2022 навучальным годзе

 

 

Дата

Прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

прозвішча, імя, імя па бацьку

 

7 мая

руская літаратура

старшыня

Ізмер В.А.

 

намеснік дырэктара

гісторыя

першая

члены камісіі:

Чэркас В.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Рэут М.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Арціменя С.У.

настаўнік

руская мова і літаратура

 

першая

11 мая

беларуская літаратура

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Гурыновіч А.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Русаковіч А.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Чэркас В.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

 

першая

13 мая

сусветная гісторыя

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Жартун Р.С.

настаўнік

гісторыя

другая

Ізмер С.В.

настаўнік

гісторыя

першая

Ізмер В.А.

настаўнік

 

гісторыя

першая

16 мая

геаграфія

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Сушчэня А.П.

настаўнік

геаграфія

першая

Віцюк Г.А.

настаўнік

геаграфія

першая

Кокша У.Г.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 3 г. Любані ім. Г.Л.Сячко”

геаграфія

вышэйшая

18 мая

грамада-знаўства

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Ізмер В.А.

настаўнік

гісторыя

першая

Ізмер С.В.

настаўнік

гісторыя

першая

Жартун Р.С.

 

настаўнік

гісторыя

другая

20 мая

біялогія

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Каратчэня Н.В.

настаўнік

біялогія

першая

Кулік В.І.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 1 г. Любані”

біялогія

вышэйшая

Сергіенка К.А.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Обчынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Любанскага раёна”

 

біялогія

другая

23 мая

хімія

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Каратчэня Н.В.

настаўнік

хімія

першая

Кулік В.І.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 1 г. Любані”

хімія

вышэйшая

Сергіенка К.А.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Обчынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Любанскага раёна”

 

хімія

другая

25 мая

фізіка

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Дубіна С.І.

настаўнік

фізіка

першая

Мігаленя А.І.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Рэдкавічская сярэдняя школа Любанскага раёна”

фізіка

першая

Красюк М.Ю.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Атраднаўская сярэдняя школа Любанскага раёна”

 

фізіка

вышэйшая

27 мая

астраномія

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Дубіна С.І.

настаўнік

фізіка

першая

Мігаленя А.І.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Рэдкавічская сярэдняя школа Любанскага раёна”

 

фізіка

першая

Красюк М.Ю.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Атраднаўская сярэдняя школа Любанскага раёна”

 

фізіка

вышэйшая

30 мая

інфарматы-ка

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Бокшыц С.У.

настаўнік

інфарматыка

вышэйшая

Мігаленя А.І.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Рэдкавічская сярэдняя школа Любанскага раёна”

 

інфарматыка

першая

Кійко В.А.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Обчынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Любанскага раёна”

 

інфарматыка

першая

3 чэрвеня

 

беларуская мова

 

старшыня

Ізмер В.А.

намеснік дырэктара

 

гісторыя

першая

члены камісіі:

Гурыновіч А.А.

 

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Русаковіч А.М.

 

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Скрыпнік Н.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

6 чэрвеня

 

англійская мова

 

старшыня

Арціменя С.У.

дырэктар

руская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

 

Петрушэнка Р.У.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Скрыпнік Н.Я.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Жукоўская Н.М.

настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі “Урэчская сярэдняя школа № 2 г. Любані”

англійская мова

вышэйшая

 

Электронная «Книга памяти»

Электронная «Книга памяти» доступна по ссылке https://www.mintrud.gov.by/ru/kniga-pamyati-ru и QR-коду

СЕРТИФИКАТ

© 2022 Государственное учреждение образования "Тальская средняя школа имени И.А.Муравейко" Домен зарегистрирован 27.05.2020. Регистационный номер в БЕЛГИЭ 167352